Պատանեկան «Ա» խումբ

1-ին կարգի դափնեկրի դիպլոմ և հուշամեդալ
Կուրբետ Անդրեյ  /Հայաստան/                           
2-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ
Չանկվետաձե Մարիամ /Վրաստան/                
3-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ    
Մարտիկյան Էմիլիա  /Հայաստան/                     
Պիլիկյան Իրեն  /Ռուսաստան/                            
4-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ  
Բոստանչյան Անի  /Հայաստան/                          
Մարության Աննա  /Հայաստան/                          
5-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ
Կոլբաչաևա Ասեմ  /Ղազախստան/                     

Պատանեկան «Բ» խումբ

1-ին կարգի դափնեկրի դիպլոմ և հուշամեդալ      
Կուցնաշվիլի Թամար /Վրաստան/                        
2-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ
Աբրահամյան Եվգենյա /Հայաստան/               
Թորոսյան Արևիկ  /Հայաստան/                              
3-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ          
Ղազարյան Ստեֆանիա  /Հայաստան/                  
Գրիգորյան Ռաֆայել /Հայաստան/                       
4-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ                        
Ասլանյան Գայանե /Հայաստան/                           
Գյոդակյան Վարդան /Հայաստան/ 
Վարդանյան Սոնա /Հայաստան/                            
5-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ            
Ավագյան Ռաֆայել /Հայաստան/                           
Դոլիձե Մատե /Վրաստան/                                      
Շահբազյան Մարտին /Հայաստան/                      

Երիտասարդական խումբ

1-ին կարգի դափնեկրի դիպլոմ և հուշամեդալ       
Սարգսյան Ժորա /Հայաստան/                                                          
2-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ                              
Մարգարյան Սպարտակ /Հայաստան/                                             
3-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ                
Ջինջիխաձե Դավիթ /Վրաստան/                                                     
4-րդ կարգի դափնեկրի դիպլոմ
Բերաիա Նանո /Վրաստան/                                                             
Կենջեցյան Դավիթ /Հայաստան/                                                     
5-րդ կարգի դափնեկի դիպլոմ
Գասպարյան Ալիսա / Հայաստան/                                          
Օհանյան Մարիամ /Հայաստան/