Պատանեկան «Բ» խումբ

I մրցանակ

Պիլիկյան Իռեն (Ռուսաստան)


II մրցանակ 
Չավոշյանց Էդուարդ (Հայաստան) 
Սարգսյան Գուր (Հայաստան)
Էկվտիմիշվիլի Թամար (Վրաստան)


III մրցանակ 
Պողոսյան Էլեն (Հայաստան) 
Տավաձե Նինո (Վրաստան)
Ավագյան Յուրի (Հայաստան) 
Կուկալիա Անդրի (Վրաստան)
Մարտիրոսյան Լիլիթ (Հայաստան) 
Մարտիրոսյան Մանե (Հայաստան)


IV մրցանակ 
Անդրիյան Ալեքսանդր (Հայաստան) 
Բաղդասարյան Լարիսա (Հայաստան) 
Գյուլումյան Իրինա ( Ռուսաստան)
Թադևոսյան Սերգեյ (Հայաստան) 
Կարապետյան Արիանա (Հայաստան) 
Մակունց Լուսինե (Ղազախստան)


V մրցանակ 
Մովսեսյան Պարույր (Հայաստան)
Առուշանյան Շանթ (Հայաստան)


Դիպլոմ 
Հակոբյան Վահե (Հայաստան)
Հակոբյան Միլենա (Հայաստան)
Էլոյան Մարիամ (Հայաստան) 
Նավասարդյան Նարե (Հայաստան) 
Մկոյան Տաթևիկ (Հայաստան) 
Խաչատրյան Անի (Հայաստան)


Պատանեկան «Ա» խումբ

I մրցանակ
Գևորգյան Դավիթ (Հայաստան)
Խաչատրյան Դավիթ (Հայաստան)


II մրցանակ
Մխիթարյան Էդգար (Հայաստան)
Պոլոյան Վալերի (Հայաստան)
Սյոմին Դմիտրի (Ռուսաստան)
Անդրիասյան Գայանե (Հայաստան)


III մրցանակ
Հարությունյան Տիգրան (Հայաստան)
Կլիչանովսկայա Արինա (Ռուսաստան)
Խաչատրյան Սյուզաննա (Հայաստան)
Դանիելյան Մարի (Հայաստան) 
Մսրյան Գառնիկ (Հայաստան)


IV մրցանակ

Խաչատրյան Առնակ (Հայաստան)
Հովսեփյան Արամ (Հայաստան)
Հովսեփյան Ջուլիետա (Հայաստան)
Վարդանյան Ալլա (Հայաստան)
Դուրգարյան Շանթ (Հայաստան)
Փաշիկյան Դիանա (Հայաստան)
Մելիքիձե Նինա (Վրաստան)


V մրցանակ
Գրիգորյան Արտյոմ (Հայաստան)
Խաչատրյան Մարթա(Հայաստան)
Մխոյան Սվետա (Հայաստան)
Սարգսյան Նարե (Հայաստան)
Ալեքսանյան Գագիկ (Հայաստան)
Աշճյան Արաքս (Հայաստան)


Դիպլոմ

Գալստյան Քնարիկ (Հայաստան)
Խանջյան Դավիթ (Հայաստան)
Հակոբյան Նարեկ (Հայաստան)
Մանուկյան Գոհար (Հայաստան)
Մարտիրոսյան Աննա (Հայաստան)
Մեսրոպյան Մարի (Հայաստան)
Մկրտչյան Եվա (Հայաստան)
Շաբոյան Միշա (Հայաստան)
Սարգսյան Դանիել (Հայաստան)
Տատաշյան Մարիամ (Հայաստան)
Առաքելյան Սարգիս (Հայաստան)
Ավետիսյան Էդուարդ (Հայաստան)
Գալստյան Արամ (Հայաստան)


«Երիտասարդական» խումբ

I մրցանակ

Կուրբետ Անդրեյ (Հայաստան)
Պատուրյան Լիդա (Ռուսաստան)


II մրցանակ
Կուրիլինա Անաստասիա (Ռուսաստան)
Սաակյան Մարիա (Ռուսաստան)


III մրցանակ
Միքաելյան Մարգարիտա (Հայաստան)
Շիրինյան Էրիկ (ԼՂՀ)
Սարգսյան Մերի (Հայաստան)
Բոստանչյան Անի (Հայաստան)


IV մրցանակ
Ղուկասյան Շուշան (Հայաստան)
Խելաձե Տեո (Վրաստան)
Սուքիասյան Նարե (Հայաստան)


Դիպլոմ
Տկեշելաշվիլի Ռուսուդան (Վրաստան)
Քարամիջյան Զարուհի (Հայաստան)
Համբարձումյան Ալլա (Հայաստան)